کمک به سرپرست خانواده جهت تکمیل دوره آموزش خیاطی

 

امام حسین علیه السلام فرمودند: اِعلَموا اَنَّ حَوائِجَ النّاسِ اِلَیکُم مِن نِعَمِ اللهِ عَلَیکُم، فَلا تَمَلُّوا النِّعَمَ فَتُحَوَّلَ اِلی غَیرِکُم

بدانید نیازمندی‌هاى مردم که (به شما مراجعه مى‌کنند) از نعمت‌هاى الهى است؛ پس از نعمات خسته نشوید که این وظیفه خدمت‌رسانى به دیگران محول خواهد شد»./ مستدرک الوسائل، ج۱۲، ص۲۰۹

خیرین گرامی!

قطعا هر کار خیر شما، طبق آیه قرآن که می فرماید:«إِنْ أَحْسَنْتُمْ أَحْسَنْتُمْ لِأَنْفُسِکُمْ»به خودتان باز خواهد گشت و تاثیر آن را در زندگی خود خواهید دید.
از آنجایی که می دانیم شما عزیزان دست بخشنده ای دارید، پیام موجود در تصویر را با شما به اشتراک گذاشتیم و از شما درخواست می کنیم تا جایی که در توان دارید به این مورد یاری برسانید و در فراهم آوردن امر خداپسندانه مقدمات اشتغال ایشان سهیم شوید.

حتی با کمک های اندک شما و دیگران می توان میزان مناسبی از کمک ها را به سوی این عزیزان روانه کرد و لبخند بی نیازی را به لبهای آنان باز گرداند.

اکنون

درود فراوان پروردگار بر شما نیکوکاران گرامی که عطوفت و مهربانی پروردگار در رگ هایتان جاری است و نبضتان با یاد نگاه های منتظر خانواده های نیازمند می زند.
اکنون که موفق شده‌اید در فراهم نمودن زمینه تامین پارچه برای آموزش خیاطی خانم سرپرست خانوار سهیم شوید، مورد نظر لطف پروردگارید و در سایه و پناه خدا هستید.
امید است به پاس این خدمت، خداوند متعال روزیتان را بگستراند و غم و اندوهتان را بزداید.
با توجه به یک میلیون تومان کمک های شما بزرگواران لطفا برای این مورد فعلا واریز نفرمایید

:credit_card: شماره کارت مرکز نیکوکاری شهید نبی‌لو:
۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۹۶۹۴
:calling:کد پرداخت موبایل:
*۸۸۷۷*۶۲۱۸#
:telephone_receiver: شماره جهت پیامک اعلام واریزی:
۰۹۱۲۰۵۱۶۷۴۰
:computer:مجوز و فعالیت‌های مرکز در وبسایت:
mnn.pasokhgooyan.ir
:iphone: کانال های ندای مسجد در پیام رسان ها:
mnn.pasokhgooyan.ir/2131

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود